Policie ČR žádá pomoc při pátrání po pachateli krádeže

10.7.2012

Policie ČRDne 23.5.2012 v době od 14:00 do 14:45 hod. došlo v Lázních Bělohradě, ulici T. G. Masaryka čp. 300, v budově Bělohradské mateřské školy, ke krádeži peněženky s doklady a platební kartou, přičemž dosud neznámý pachatel odcizil v přízemí neuzamčené budovy peněženku, ve které měla poškozená mimo jiné uloženu i svoji platební kartu.

 

Po krádeži se pachatel kolem 15:00 hod. nejprve pokusil vybrat hotovost za pomocí kradené platební karty u bankomatu Komerční banky a.s. v Lázních Bělohradě, ulici Lázeňská a dále pak o několik minut později u bankomatu České spořitelny a.s. v Lázních Bělohradě, na Nám. K. V. Raise za pomocí uvedené platební karty nejprve zřídil kontokorent a z účtu poškozené pak ve dvou případech odcizil celkovou finanční částku ve výši 8.000,-Kč.

Policii ČR se podařilo získat fotografie neznámého muže, který se v době, kdy došlo k zneužití platební karty a krádeži peněz, pohyboval v prostoru videokamer u obou bankomatů v Lázních Bělohradě.

Vzhledem k tomu, že by muž na fotografiích mohl k případu podat informace vedoucí přímo k osobě pachatele tohoto trestného činu, žádá Policie ČR o pomoc veřejnost s tím, že pokud by někdo na fotografiích uvedeného muže poznal a nebo by mohl k tomuto muži poskytnout jakoukoli informaci, ať se obrátí na linku 158, nebo přímo na Policii ČR, Obvodní oddělení Nová Paka, tel. č. 974 533 721, e-mail : jcoopnopa@mvcr.cz,  kde věc prošetřuje prap. Jan Pavlásek.
 

zpětMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad