V Bažantnici řádil Sadílek

17.4.2012

FotbalLázně Bělohrad – Nedělní utkání dvacátého kola krajského přeboru fotbalistů se hrálo v Bažantnici za nepříznivého počasí. Chladu a deště využili zejména hosté ke střelbě ze střední vzdálenosti.

FK Lázně Bělohrad Pecka – TJ Kratonohy 2:5 (1:3). Po čtvrthodině hosté vedli 2:0. Domácí z protiútoku stav korigovali Rycheckým. Do konce poločasu měli několik příležitostí, ale branku přidali hosté. Ve druhé půli byli hráči Kratonoh o krůček fotbalovější a svůj hattrick završil v 83. minutě Sadílek. V závěru zápasu Bělohradští upravili výsledek gólem Wagenknechta.

Fakta – branky: 15. Rychecký, 90. Wagenknecht – 11. 28., 83. Sadílek, 14. Dušek, 58. Franc. Rozhodčí: Vancl (Nové Město). ŽK: 2:3 (27. Lánský, 87. Kazda – 36. Lesák, 85. Franc, 87. Mikolanda). Diváků: 120. FK Lázně Bělohrad Pecka: Malý – Marek (64. J. Černý, Kazda, Lánský, Blažek (80. Dytrych) – Šrám, Loner, Wagenknecht, Jezbera – Rychecký (80. Hartl), Suchánek (64. Velich).

Josef Košátko, bělohradský trenér: „Za deštivého počasí začali lépe hosté a šli do vedení. Nám svitla naděje když Rychecký snížil na rozdíl branky. Celkově byly Kratonohy fotbalovější.“