Turistické informační centrum Lázně Bělohrad nabízí od 1. 7. 2024 nové služby

28.6.2024

Ilustrační obrázekTuristické informační centrum je během letní sezóny otevřeno také v sobotu dopoledne. Nově na infocentru nabízíme služby vidimace a legalizace.

 

 

 

Turistické informační centrum je umístěno v přízemí budovy Městského úřadu Lázně Bělohrad. Návštěvníkům poskytuje informace o místních atraktivitách, kulturních akcích a dalších zajímavostech, které naše město a jeho okolí nabízejí.

Poradíme vám zde s tipy na výlety, doporučíme zajímavá místa k navštívení, vyhledáme vlakové a autobusové spoje a další. Pro turisty máme připravené mapy a brožurky Lázní Bělohradu a dalších okolních měst. Nabízíme také drobný prodej, jako jsou turistické známky, vizitky a deníčky, pohlednice, cestovní lahve s logem města, lázeňské oplatky, preclíky a jiné. Vaše podněty a postřehy můžete zapsat do návštěvní knihy, která je pro vás přichystána hned vedle turistických razítek. Jsme vděční za každou vaši zpětnou odezvu.

Dále v prostorách infocentra nabízíme kopírovací a plakátovací služby či odevzdávání ztrát a nálezů. Návštěvníkům městského úřadu rádi poradíme s orientací po budově. Nedílnou součástí infocentra je také podatelna Městského úřadu Lázně Bělohrad.

V rámci pohodlí občanů je zde k dispozici kontaktní místo CzechPoint a nově také služby vidimace a legalizace, a to v otevírací době infocentra: pondělí – pátek: 8:00 – 11:30 a 12:30 – 17:00. V období turistické sezóny (květen – září) rovněž v sobotu: 8:00 – 11:30. Není tedy pro tyto služby nutné čekat na úřední hodiny městského úřadu, rádi vás obsloužíme u nás na CzechPointu.

Pokud máte i přes to zájem si sjednat s úředníky schůzku mimo úřední hodiny Městského úřadu Lázně Bělohrad, lze si předem telefonicky domluvit schůzku na konkrétní hodinu u vybraného úředníka.

Turistické informační centrum má své Facebookové a Instagramové stránky, kde můžete sledovat aktuální dění, fotografie a odkazy na zajímavé výlety a akce v blízkém okolí.

Rádi bychom Vám poděkovali za přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým TIC

 

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad