Upozornění na rušení kulturních událostí

11.3.2020

Ilustrační obrázekVážení občané, možná jste si všimli, že během včerejšího dne byly zrušeny téměř všechny kulturní události. Rušení těchto událostí úzce souvisí s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví, přestože jsou tímto opatřením dotčeny pouze události s účastí přesahující 100 osob.

 

 

Lázně Bělohrad a.s. se rozhodly uzavřít kulturní sál veřejnosti, proto byly zrušeny pořady, které pořádá Městské kulturní středisko v kulturním sálu lázní. Městské kulturní středisko Lázně Bělohrad ruší veškeré ostatní kulturní pořady do odvolání.

V souvislosti s uzavřením sálu veřejnosti jsme zároveň z internetových stránek stáhli události, které v sálu pořádají Lázně Bělohrad a.s..

Akce pod záštitou základní školy musí být zrušeny z důvodu mimořádného opatření.

Kvůli celostátním opatřením proti šíření koronaviru se i Městská knihovna v Lázních Bělohradě rozhodla zrušit programy a aktivity včetně individuálních kulturních nebo vzdělávacích akcí, jako řada knihoven po celé ČR. Půjčování knih probíhá zatím beze změn. Doporučujeme vám, abyste si před návštěvou knihovny vždy ověřili aktuální informace na webu.

Město Lázně Bělohrad

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad