Prioritní očkování proti covid-19 – MUDr. Michal Paďour

21.3.2021

OčkováníVážení pacienti, Ministerstvo zdravotnictví ČR nyní umožnilo zadávat ambulantním specialistům do centrálního rezervačního systému očkování proti COVID 19 i vysoce rizikové nemocné bez ohledu na věk.

 

 

Vzhledem k tomu, že i naše ambulance byla obdařena kódem pro toto prioritní očkování, jsem připraven těmto nemocným s očkováním pomoci.

Nemocní, kteří mají dlouhodobě závažné onemocnění srdce a docházejí do naší ambulance nebo mají v plánu se do naší ambulance v blízké době přihlásit (resp. nejsou zatím stran svého srdečního onemocnění kardiologem adekvátně sledováni), mohou zavolat v úterý 23. 3. 2021 nebo ve čtvrtek 25. 3. 2021 vždy v době 18 - 19 hod. na tel. 737 205 765 a situaci s nimi osobně proberu. Tato vlna prioritního očkování proti COVID 19 se vztahuje na nemocné s nebo po srdečním selhání, s ischemickou chorobou srdeční, chlopenní vadou, kardiomyopatií nebo po plicní embolii. Zda do rizika opravdu ten který nemocný spadá, je třeba rozhodnout na základě jeho individuálního zdravotního profilu.

Jsem s pozdravy
MUDr. Michal Paďour

 

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad