Nabídka finanční pomoci pro lidi postižené Covid-19

27.1.2021

Charita Česká RepublikaOblastní charita Jičín nabízí jednorázovou finanční pomoc lidem, kteří v důsledku pandemie Covid-19 přišli o své příjmy tím, že byli nuceni ukončit své podnikání či byli v důsledku pandemie propuštění ze zaměstnání.

 

 

 

 

 

 

Pandemie nemoci Covid-19 ovlivňuje životy v podstatě všech obyvatel nejen České republiky. Někteří jsou však touto situací postižení více a to zejména tím, že v důsledku opatření, která jsou v boji proti této nemoci přijímána, ztratili své příjmy. Může se jednat o drobné živnostníky, rodiče samoživitele aj, kteří byli nuceni ukončit své podnikání či ztratili své zaměstnání a tím se náhle ocitli ve finančních problémech, které se postupem času pouze prohlubují.

Právě pro tyto lidi je určena nabídka pomoci ze strany Oblastní charity Jičín. Pokud se tedy nacházíte v nepříznivé finanční situaci, ztratili jste v důsledku pandemie Covid-19 příjem, můžete se obrátit na Oblastní charitu Jičín. Poté Vás osloví sociální pracovník, domluví si s Vámi schůzku v místě Vašeho bydliště, zmapuje Vaše potřeby a následně zajistí adekvátní finanční pomoc.

Kontaktní osobou je ředitel Oblastní charity Jičín:
Bc. David Rejlek
tel.: 605 521 429
e-mail: reditel@charitajicin.cz

Finanční prostředky na tuto pomoc jsou zajištěny prostřednictvím sbírky vyhlášené Charitou Česká republiky s názvem „Sbírka pro Česko".
 

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad